Home LAJME Flet Mjeku që kontrolloi pas aksidentimit të birin e Thaçit flet për gjendjen shëndetësore të tij

Flet Mjeku që kontrolloi pas aksidentimit të birin e Thaçit flet për gjendjen shëndetësore të tij

0
Flet Mjeku që kontrolloi pas aksidentimit të birin e Thaçit flet për gjendjen shëndetësore të tij

Flet Mjeku që kontrolloi pas aksidentimit të birin e Thaçit flet për gjendjen shëndetësore të tij

Endrit Thaçi, i biri i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, është trajtuar sot në Qendrën Emergjente në QKUK pas një aks identi që ka pësuar në trafik.

Mjeku Naser Syla i cili ka qenë kujdestar në mëngjes, e që e ka kontrolluar Endrit Thaçin, ka thënë për Klan Kosova, se pacienti është pranuar me lëndime të lehta trupore dhe menjëherë është ja qka thot mjeku

Nga Policia e Kosovës, Zëdhënësja për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se me aksidentin në rrugën Prishtinë-Ferizaj ku të përfshira kanë qenë tri vetura është duke u marrë Njësiti i Trafikut. ja deklarata e Mjekut

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here