Home LAJME Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap në shtrat, jane te dobet’ (Video)

Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap në shtrat, jane te dobet’ (Video)

0
Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap në shtrat, jane te dobet’ (Video)

Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap në shtrat, jane te dobet’

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina gjatë një intetviste natën e mbrëmshme ka krítíkuar burrat shqiptarë duke thënë se janë pa karákter dhe móral. Madje ajo tha se as nuk i bën hesap ata.Të gjithë burrat shqiptarë janë të pasjellshëm dhe të pamóralshëm ja v1deo deklarata e saj :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here