Home LAJME Festojnë 30-të vjetorin e Martesës, bashkëshortja e Ramiz LLadrovcit shkruan fjalë prekëse

Festojnë 30-të vjetorin e Martesës, bashkëshortja e Ramiz LLadrovcit shkruan fjalë prekëse

0
Festojnë 30-të vjetorin e Martesës, bashkëshortja e Ramiz LLadrovcit shkruan fjalë prekëse

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sot feston 30 vjetorin e martesës.

Bashkëshortja e tij Shemsije Lladrovci e ka uruar me një postim në Facebook, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka publikuar imazhe të shumë viteve më parë.

’30 vite, rrugëtim i përbashkët, aspak i lehtë, me shumë sfida e vështirësi, por së bashku me dashurin për njeri tjetrin dhe Atdheun kemi qëndruar të fort!

E lumtur që festojmë sot e cdo dite së bashku me familjen tone të mrekullueshme!’, ka shkruar në postim.

Gepostet von Shemsije I. Lladrovci am Mittwoch, 2. September 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here