Home LAJME Fero synon tregun amerikan? Kosova është e vogel për mua

Fero synon tregun amerikan? Kosova është e vogel për mua

0
Fero synon tregun amerikan? Kosova është e vogel për mua

Së fundmi, Fero ka qenë në ballinat e shtypit rozë për shkak të thirrjes së tij në ‘duel’ hip hopi me Mc Kreshën, Lyrical Son dhe BimBimma.

Ndërsa dy anëtarët e grupit PINT nuk reagun, BimBimma pranoi madje doli për ta pritur në sheshin e kryeqytetit. Por, ditë më vonë, Fero ndryshoi mendje dhe tha se pandemia nuk lejon tubime.

Megjithatë, Fero po vazhdon të bëjë muzikë.

Ai ndau një video të re në Instagram brenda së cilës keni mundësi të dëgjoni një këngë të re në gjuhën angleze.

“Amerik pritnum veq ti kryj do pun ka Gjermonia”, ka shkruar ai duke lënë të kuptohet se synon tregun amerikan./Prive.al

https://www.instagram.com/p/CEMof4nAT1G/?utm_source=ig_embed

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here