Home LAJME Fatmir Limaj: ‘Shyqyr Zoti që ka fal Kosovës burra si Un, Hashimi dhe Kadrija me shku ndialog se “ish kthy Serbia ne Kosovë?

Fatmir Limaj: ‘Shyqyr Zoti që ka fal Kosovës burra si Un, Hashimi dhe Kadrija me shku ndialog se “ish kthy Serbia ne Kosovë?

0
Fatmir Limaj: ‘Shyqyr Zoti që ka fal Kosovës burra si Un, Hashimi dhe Kadrija me shku ndialog se “ish kthy Serbia ne Kosovë?

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka komentuar ftesën e ShBA-ve për liderët e Kosovës dhe Serbisë për t’u takuar në shtëpinë e bardhë më dy shtator.
Limaj thotë se takimi i 2 shtatorit në Shtëpinë e Bardhë është dëshmia më e mirë e përkushtimit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për arritjen e marrëveshjes përfundimtare mes Kosovës dhe Serbisë.  Ju ftojmë që ta hapni dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here