Home LAJME Fatmir Limaj – Nese Albini i fiton prap zgjedhjet un do ta le politiken

Fatmir Limaj – Nese Albini i fiton prap zgjedhjet un do ta le politiken

0
Fatmir Limaj – Nese Albini i fiton prap zgjedhjet un do ta le politiken

Nisma Sociald.emokrate e Kosovës është shprehur për një qeveri të gjerë të unitetit dhe kundër zgjedhjeve të reja. Në Lëvizjen Vetëvendosje kanë paralajmëruar disa herë se janë kundër një qeverie gjithëpërfshirëse, duke kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme.
Vetëvendosje kanë paralajmëruar disa herë se janë kundër një qeverie gjithëpërfshirëse, duke kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne. pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here