Home LAJME Eskalon “gjithçka”:Nasim Haradinaj, thyen xhamin e emisionit ku po zhvillohet debati

Eskalon “gjithçka”:Nasim Haradinaj, thyen xhamin e emisionit ku po zhvillohet debati

0
Eskalon “gjithçka”:Nasim Haradinaj, thyen xhamin e emisionit ku po zhvillohet debati

Eskalon “gjithçka”:Nasim Haradinaj, thyen xhamin e emisionit ku po zhvillohet debati

Një debat tejet i ashpër po zhvillohet në studiot e TV Dukagjinit në emisionin Debat Plus me Ermal Pandurin shkruan GazetaFlash24.

Në këtë debat janë të ftuar Gani Geci, Nasim Haradinaj, Daut Haradinaj e Milaim Zeka, fjale me tone të ashpra e akuza për spiunim e punë me Rusi janë shkëmbyer nga Nasim Haradinaj dhe Gani Geci.

Në një moment Nasim Haradinaj ka thyer xhamin e emisionit./GazetaFlash24.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here