Home LAJME Eshte plot 44 vjec por e ka trupin si ngjale/ Ja si duket Inis Gjoni me rroba banje e zh veshur ne plazh

Eshte plot 44 vjec por e ka trupin si ngjale/ Ja si duket Inis Gjoni me rroba banje e zh veshur ne plazh

0
Eshte plot 44 vjec por e ka trupin si ngjale/ Ja si duket Inis Gjoni me rroba banje e zh veshur ne plazh

Inis Gjoni u shfaq per here e pare ne ekran perpara 20 vitesh por ne pamjen e saj shume pak gjera kane ndryshuar. Ajo eshte 44 vjece por me fotot e fundit ne plazh te bejne te veshtire te besosh kete gje.

Inisi eshte nene e nje vajze por vazhdon te mbetet nje bukuroshe seksi.Me floket kacurrela dhe me trupin ne forme, bukuroshja e skenes dhe e ekranit, shkelqen.

Ne fotot e publikuara ajo shfaqet me nje pale rroba banjoje pasqyre duke i verbuar te gjithe pushuesit.

Mosha eshte vetem nje numer per Inisin dhe ne keto foto duket qartazi. Ajo nuk e njeh kohen!


Mosha eshte vetem nje numer per Inisin dhe ne keto foto duket qartazi. Ajo nuk e njeh kohen!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here