Home LAJME Erza Ramuka: Katunar shum ktu ‘Nuk jetohet në Kosovë

Erza Ramuka: Katunar shum ktu ‘Nuk jetohet në Kosovë

0
Erza Ramuka: Katunar shum ktu  ‘Nuk jetohet në Kosovë

Aktorja e njohur Erza Ramuka e ftuar ne emsionin Kosovë Show ka folur jete rreth se saj private dhe asaj të aktrimit.

18 vjecarja nga Hani i Elezit tha se Kosova eshte vend i shtrejt dhe ajo nuk i mbulon kerkesat e veta me një page prej 2 mijë eurove.

Erza tha: ‘Mua nuk me dalin 2 mijë euro në muaj, se unë kam qef me dal me shoqëri, me ble rroba, me shetit dhe 2 mijë euro janë shumë pak për mua.’ edhe shum katunar jan ktu ndiqniii intervisten e plot pamjeet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here