Home LAJME Edhe Isa Mustafa:po e don korriken, Populli më don, prandaj do të jem presidenti i ardhëm i Republikës së Kosovës

Edhe Isa Mustafa:po e don korriken, Populli më don, prandaj do të jem presidenti i ardhëm i Republikës së Kosovës

0
Edhe Isa Mustafa:po e don korriken, Populli më don, prandaj do të jem presidenti i ardhëm i Republikës së Kosovës

Dëshirë e ka të bëhet president i vendit, por Isa Mustafa e pranon se për momentin kjo nuk është tema kryesore në negociatat midis Lidhjes Demokratike të Kosovës që e drejton vet dhe Lëvizjes Vetëvendosje të Albin Kurtit.

Ish-kryeministri i vendit tha në një intervistë në Zonën e Debatit, që transmetohet sonte, se në këto negociata e ka rolin kyç, ani se pyetet edhe Vjosa Osmani.

Dëshirë e ka të bëhet president i vendit, por Isa Mustafa e pranon se për momentin kjo nuk është tema kryesore në negociatat midis Lidhjes Demokratike të Kosovës që e drejton vet dhe Lëvizjes Vetëvendosje të Albin Kurtit.

Ish-kryeministri i vendit tha në një intervistë në Zonën e Debatit, që transmetohet sonte, se në këto negociata e ka rolin kyç, ani se pyetet edhe Vjosa Osmani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here