Home LAJME E vogel dhe me floket e palyer/ Ja si dukej Elvana Gjata kur kendoj për herë te parë

E vogel dhe me floket e palyer/ Ja si dukej Elvana Gjata kur kendoj për herë te parë

0
E vogel dhe me floket e palyer/ Ja si dukej Elvana Gjata kur  kendoj për herë te parë

Elvana Gjata eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te pelqyera te skenes shqiptare.

Ajo numeron numer te madhe te fansave dhe kudo qe shkon arrin qe ta mbushe te gjithe sallen.

Cdo kenge e Elvanes shnderrohet ne nje nga kenget me te degjuara.

Kengetarja e njohur eshte ne kulmin e karrieres se saj muzikore. Elvana dikur ishte pjese e spektaklit “Ethet e se premtes mbrema”. Para disa kohesh ajo postoi nje video duke kujtuar kete moment te konkurrimit.

Elvana shfaqet duke kenduar kengen e Mariza Ikonomit dhe shume e re ne moshe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here