Home LAJME “E nxjerri gj oksin sa herë të dua!”, Albërie Hadërgjonaj “zh vishet” para Çanit ja reagimi i tij…

“E nxjerri gj oksin sa herë të dua!”, Albërie Hadërgjonaj “zh vishet” para Çanit ja reagimi i tij…

0
“E nxjerri gj oksin sa herë të dua!”, Albërie Hadërgjonaj “zh vishet” para Çanit ja reagimi i tij…

“E nxjerri gj oksin sa herë të dua!”, Albërie Hadërgjonaj “zh vishet” para Çanit ja reagimi i tij…

Albërie Hadërgjonaj është kritikuar javën e kaluar ku u shfaq në mbrëmjen e parë të spektaklit YFSF me një fustan të kuq i cili i nxirrte në hap g joksin. Dhe këtë javë ajo ka ardhur ndryshe, e veshur me një këmishë të bardhë, por ky detaj nuk i ka shpëtuar antëratit tjetër të jurisë, Arian Çanit, i cili e cilësoi si një “dorëzim” para presionit të mediave v1deon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here