Home LAJME E ndrron profesionin Nora Istrefi me këtë pamje do ju mahnit

E ndrron profesionin Nora Istrefi me këtë pamje do ju mahnit

0
E ndrron profesionin Nora Istrefi me këtë pamje do ju mahnit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.Në fotot e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet atraktive.A është kjo paraqitja më e bukur e Nora Istrefit?ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter,
Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.ja pamjet e saj dhe do te befasoheni me dukjen e re te saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here