Home LAJME E madhe kjo! U bera nene i 3 djemve binjak pas 13 vitesh

E madhe kjo! U bera nene i 3 djemve binjak pas 13 vitesh

0
E madhe kjo! U bera nene i 3 djemve binjak pas 13 vitesh

Amber dhe Levi ëndërronin të krijonin një familje dhe të kishin fëmijë.

Çifti nuk u mjaftua vetëm me fëmijën e tyre të parë. Pas pak, familja u rrit pak më shumë dhe u shfaq një fëmijë i dytë. Familja ishte tani më tepër se krenare, shkruan ShkodraNews. Por pas shumë bisedave dhe diskutimeve, çifti vendosi të kishte një fëmijë të tretë. Në këtë pikë në jetën e tyre, pas vendimit, ata nuk mund të prisnin që jeta t’i përgatiste një surprizë më mbresëlënëse.

Mjekët i thanë çiftit se Amber do të kishte tre fëmijë. Dhe nëse mendoni se është fundi i befasisë për familjen, e keni gabim. Tre binjakët që do të lindnin së shpejti do të kishin një cilësi të përbashkët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here