Home LAJME E fundit e humbi vllaun. Ai thot se vëllau ke shëndosh, doli i vd.ekur, ja çfare kanë bërë

E fundit e humbi vllaun. Ai thot se vëllau ke shëndosh, doli i vd.ekur, ja çfare kanë bërë

0
E fundit e humbi vllaun.  Ai thot se vëllau ke  shëndosh, doli i vd.ekur, ja çfare kanë bërë

Një tjetër vik timë nga kor onavirusi në vend. Lajmin e ka konfirmuar vetë vëllai i vikt imës, që ka h umbur jetën sot në mesditë në spitalin.

Në një prononcim për “News24”, vëllai i vik timës ka denoncuar mungesën e stafit mjekësor dhe infermieror në këtë spital, që sipas tij nuk mjafton për të përballuar numrin e të shtruarve.

Ndërsa ka theksuar se prej dy javësh që vëllanë e kishte sjellë në gjendje të mirë, nuk ka pasur asnjë informacion për të ditur si ishte ecuria e tij, derisa sot i dhanë lajmin e rë ndë.

Sipas vëllait të të ndjerit, ai ende nuk e di nëse ishte po zitiv me koronavirus apo jo, teksa thekson se të afërmëve ende nuk i është bërë ende

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here