Home LAJME E dhimbshme: Vdesin në një aksident trafiku nënë e bir nga Vitia

E dhimbshme: Vdesin në një aksident trafiku nënë e bir nga Vitia

0
E dhimbshme: Vdesin në një aksident trafiku nënë e bir nga Vitia

E dhimbshme: Vdesin në një aksident trafiku nënë e bir nga Vitia
Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në Viti shkruan Kosova24.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë, ende nuk dihen shkaqet që çuan deri te aksidenti.

Njoftimi i plotë për vdekjen e tyre./Kosova24/

NjoftimNë një aksident trafiku kan vdekur Bashkshortja dhe Djali i Basri Rashit Hajdarit, varrimi bëhet në ora 17:00.Faqja dhe gjithë fshati shprehin ngushëllime për humbjen e antarve të familjës Hajdari!

Gepostet von Gjylekari am Mittwoch, 2. September 2020

Njoftim

Në një aksident trafiku kan vdekur Bashkshortja dhe Djali i Basri Rashit Hajdarit, varrimi bëhet në ora 17:00.

Faqja dhe gjithë fshati shprehin ngushëllime për humbjen e antarve të familjës Hajdari!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here