Home LAJME Dy femra ia shkulin flokët njëra-tjetrës pse ma kqyre frajerin

Dy femra ia shkulin flokët njëra-tjetrës pse ma kqyre frajerin

0
Dy femra ia shkulin flokët njëra-tjetrës pse ma kqyre frajerin

Një rrahje mes dy femrave sapo ka ndodhur në qytetin e Pejës.

Në videon që ka siguruar IndeksOnline shihet se dy femra pas një mosmarrëveshje kanë filluar të rrihen mes vete.

Ato shihen në trotuar duke ia shkulur floktë njëra tjetrën, derisa një moment shtrihen në tokë duke u rra,hur.

Siç duket, dy femrat i ishin tu ec por njeri ishte me te dashur dhe njera e shiqon dhe shiqoni si ju kthehet kjo me fjal te randa shiheni ne vazhdim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here