Home LAJME Driton Selmanaj – Ma e mir osht Lista Srbska se Vetevendosja besomni mua o popull

Driton Selmanaj – Ma e mir osht Lista Srbska se Vetevendosja besomni mua o popull

0
Driton Selmanaj – Ma e mir osht Lista Srbska se Vetevendosja besomni mua o popull

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka thënë se Lista Serbe është më bashkëponuese se Albin Kurti dhe deputet e Lëvizjes Vetëvendosje. Selmanaj tha se Lista Serbe i’a don të mirën Kosovës e jo Albin Kurti.
Ma shum mendon Lista Serbe për Kosovën sesa Albin Kurti, tha Selmanaj. pamjet ekskluzive!

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka thënë se Lista Serbe është më bashkëponuese se Albin Kurti dhe deputet e Lëvizjes Vetëvendosje. Selmanaj tha se Lista Serbe i’a don të mirën Kosovës e jo Albin Kurti. pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here