Home LAJME Driton Selmanaj: “Lista Serbe i’a don t’mirën Kosovës, e Albin Kurti jo“

Driton Selmanaj: “Lista Serbe i’a don t’mirën Kosovës, e Albin Kurti jo“

0
Driton Selmanaj: “Lista Serbe i’a don t’mirën Kosovës, e Albin Kurti jo“

Driton Selmanaj: “Lista Serbe i’a don t’mirën Kosovës, e Albin Kurti jo“

Driton Selmanaj: ‘Lista Serbe i’a don tmiren Kosoves, e Albin Kurti jo’

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka thënë se Lista Serbe është më bashkëponuese se Albin Kurti dhe deputet e Lëvizjes Vetëvendosje.

Selmanaj tha se Lista Serbe i’a don të mirën Kosovës e jo Albin Kurti.

Ma shum mendon Lista Serbe për Kosovën sesa Albin Kurti, tha Selmanaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here