Home LAJME Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

0
Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

Zv.kryeministri Driton Selmanaj, i cili është pjesë e delegacionit të Kosovës në ShBA, ka dërguar një mesazh nga Uashingtoni, shkruan Gazeta Blic.Ai ka publikuar një fotografi të flamujve të Kosovës dhe Amerikës, së bashku.

Gepostet von Driton Selmanaj am Freitag, 4. September 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here