Home LAJME Perseri Endriti takohet me vajzën e Lutfi Hazirit, ja ku kan shkuar tani se!

Perseri Endriti takohet me vajzën e Lutfi Hazirit, ja ku kan shkuar tani se!

0
Perseri Endriti takohet me vajzën e Lutfi Hazirit, ja ku kan shkuar tani se!

Vajza Lotina e nënkryetarit të LDK’së, Lutfi Haziri, në një takim me Endritin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Në një fotografi që ka siguruar, shihen se Lotina Haziri dhe Endrit Thaçi.Sic duket, dyshja, babal larët e të cilëve iu takojnë gru peve të kundërta politike, kanë miqësi mes vete, ose edhe më shumë se kaq.

Ndryshe, ky nuk është lajmi i parë për raportet mes fëmijëve të zyrtarëve të LDK’së e PDK’së.Vite më parë ishte raportuar se djali i anëtarit të kryesisë së LDK-së, Skender Hysenit, ishte në një lidhje me vajzën e ish-ministrit të Financave, Ahmet Shalës inqizimin e ketij shkrimi do befasoheni

Në një fotografi që ka siguruar, shihen se Lotina Haziri dhe Endrit Thaçi.Sic duket, dyshja, babal larët e të cilëve iu takojnë gru peve të kundërta politike, kanë miqësi mes vete, ose edhe më shumë se kaq.

Ndryshe, ky nuk është lajmi i parë për raportet mes fëmijëve të zyrtarëve të LDK’së e PDK’së.Vite më parë ishte raportuar se djali i anëtarit të kryesisë së LDK-së, Skender Hysenit, ishte në një lidhje me vajzën e ish-ministrit të Financave, Ahmet Shalës inqizimin e ketij shkrimi do befasoheni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here