Home LAJME Endriti Djali i presidentit Thaçi u bën thirrje qytetarëve të dalin ta presin babain e tij

Endriti Djali i presidentit Thaçi u bën thirrje qytetarëve të dalin ta presin babain e tij

0
Endriti Djali i presidentit Thaçi u bën thirrje qytetarëve të dalin ta presin babain e tij

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot pritet të kthehet në Kosovë pas 4 ditësh intervistimi nga Dhomat e Speci alizuar, në Ha gë.

Kështu ka bërë të ditur djali i tij, Endrit Thaçi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram ku ju ka bërë thirrje qytetarëve që të mblidhen sonte në orën 19:30 për t’i uruar mirëseardhjen presidentit Thaçi, në pikën kufitare në Morin.

“Mirë se vjen, president! Të gjithë në pritje të heroit të luftës dhe paqes. Pika kufitare në Morin. E premte, 17 korrik 2020, ora 19:30. Eja edhe ti! Merre flamurin me vete. Vendose maskën dhe mbaje distancën!”, ka shkruar Endriti në postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here