Home LAJME Djali i Adem Jasharit i bashkohet kësaj partie politike?

Djali i Adem Jasharit i bashkohet kësaj partie politike?

0
Djali i Adem Jasharit i bashkohet kësaj partie politike?

Djali i Adem jasharit Lulzim Jashari, djali i komandatit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari është parë në një takim i shoqëruar me përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje.

Sipas fotos së dërguar nga një sinjalizues, i biri i komandatit Adem Jashari ka qenë pjesëmarrës i një takimi të përbshkët me kandidatët për deputetë të këtij subjekti, Liburn Aliu, Gani Krasniqi dhe Enver Dugolli.

Ata janë fotografuar në familjen e heroit, Afrim Zhitija në fshatin Llugë të Podujevës, shkruan Gazeta Sinjali.Lulzim Jashari, djali i komandatit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari është parë në një takim i shoqëruar me përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here