Home LAJME Ditë zie për familjen e Vjollca Haxhiut, ndahet nga jeta në moshën më të mirë… / Ngushllime familjes Haxhiu

Ditë zie për familjen e Vjollca Haxhiut, ndahet nga jeta në moshën më të mirë… / Ngushllime familjes Haxhiu

0
Ditë zie për familjen e Vjollca Haxhiut, ndahet nga jeta në moshën më të mirë… / Ngushllime familjes Haxhiu

Ditë zie për familjen e Vjollca Haxhiut, ndahet nga jeta në moshën më të mirë… / Ngushllime familjes Haxhiu ja postimi i saj

Vjollca Haxhiu në zi, humb një person shumë të dashur. Vjollca Haxhiu është këngëtare e njohur. Ajo është e njohur për zërin e ëmbël dhe të fuqishëm në skenën muzikore.
Ajo është shumë e dashur për publikun mbarë shqiptar dhe është shumë e angazhuar më mbrëmje muzikore edhe jashtë vendit. pamjet ekskluzive!

Ditë zie për familjen e Vjollca Haxhiut, ndahet nga jeta në moshën më të mirë… / Ngushllime familjes Haxhiu:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here