Home LAJME Degjenerim: Kam kaluar shume,,,por ende 3 (treshe) nuk kam pas fatin ta bej

Degjenerim: Kam kaluar shume,,,por ende 3 (treshe) nuk kam pas fatin ta bej

0
Degjenerim: Kam kaluar shume,,,por ende 3 (treshe) nuk kam pas fatin ta bej

Jam e pangopur edhe pse kam pas pervoja te shumta deri me tani, kam merak ta provoj me te ndryshem.

Duke lexuar lloj-lloj pervojash ne rrjetet sociale edhe une vendosa te shpreh deshiren time per ta bere nje pervoje qe vetem e kam degjuar por nuk e kam provuar at ndjesi, vetem kam shikuar ne filma.

Une jam e interesuar per te bere me dy meshkuj dhe ai qe mendon dhe e ka te njejten deshire lajmeronu duke kl,,i,ko ketu poshte ne re k lam dhe prit 1 minut deri te shfaqet numri im vetem per te ber marrveshjen tone,krejt sek.ret ju lutem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here