Home LAJME Daut Haradinaj: “Sa kam unë vepra për Kosovën, Albini nuk ka flok në krye”

Daut Haradinaj: “Sa kam unë vepra për Kosovën, Albini nuk ka flok në krye”

0
Daut Haradinaj: “Sa kam unë vepra për Kosovën, Albini nuk ka flok në krye”

Daut Haradinaj: “Sa kam unë vepra për Kosovën, Albini nuk ka flok në krye”
Delutrti nga anëg Alencës për Ardhmërin e Kosovës, Daut Haradinaj ma kritikuar ish-kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin.

Haradinaj tha se Kurti nuk mund të matet me të për asnjë gjë rreth Kosovës.

Si duket debati po nxhet se cili po don te jet ma patrito se tjetri e sidomos kur te permendet vitet e luftes kur ishim tash seili po del ma i fort se tjtetri dhe po behen depate te ashpra se cili ka qen dhe eshte ma patriot

Sa kam unë vepra tmira për Kosovën, Albini e do tjerë nuk kanë flok në krye.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here