Home LAJME Çmendet” Albërie Hadërgjonaj! Në Pikë Të dites Publikon Foto Dhe Video Nga Shtrati!

Çmendet” Albërie Hadërgjonaj! Në Pikë Të dites Publikon Foto Dhe Video Nga Shtrati!

0
Çmendet” Albërie Hadërgjonaj! Në Pikë Të dites Publikon Foto Dhe Video Nga Shtrati!

Ska te ndalur:“Çmendet” Albërie Hadërgjonaj! Në Pikë Të Natës Publikon Foto Dhe Video Nga Shtrati!

Dhe tani, Albërie Hadërgjonaj me sa duket nuk është se i kanë lënë përshtypje kritikat sa i përket kësaj pune, pasi kjo e fundit hiç më larg se mbrëmë ka publikuar një fotografi e cila vlerësohet t’i kaloi limitet e këngëtares.E shtrirë në shtrat, përderisa në anën tjetër në fondi i shihet ekrani i ndezur i laptopit – këngëtarja u shfaq vetëm në rroba nate me ngjyrë bojëgjake përderisa në fokus kishte vënë gjoksin e saj, shkruan GazetaBlic.mposhte dhe ju ha apet vi deo eksluzive nga shtrati:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here