Home LAJME Burrat e sotit s`jan sikur burrat e atehershit, shume te dobët ne shtrat

Burrat e sotit s`jan sikur burrat e atehershit, shume te dobët ne shtrat

0
Burrat e sotit s`jan sikur burrat e atehershit, shume te dobët ne shtrat

Pershendetje!

Jam Laura nga nje fshat i Prishtines, kohen e fundit ne kohe pandemie kemi ndejt vetem ne shpi duke u kujdesur per veten dhe pa dal as per kafe me shoqeri siq dilsha para pandemis dhe benim qef deri ne mengjes. Nje dite me thirri nje djal qe me heret ma kishte ‘lyp” por sja kam dhan edhe biseduam ne tel dhe thash vet me veti qe sa se kam bere. Dhe pranova te dal me te per nje dark ose kafe.

U vesha u ndreqa erdh me vetur shkum per kafe njehere tek nje restorant pastaj e ndrruam shkuam per ta pire ndonje raki. Fillova te pije birra as moti skisha konsumu dhe filloj te me nxen pija. Me ofroj te shkojm ne dhome dhe shkova filloj te me zvesh dhe une nuk mujta me rezistu dhe fillova rash ne gjunje sa qe tipi shume shpejt u zbraz ne gojen time. Filloj te me **** por ishte i dopt dhe asgje sme ka bere. Dhe e perfundova me nje turr. Mos vall skan mbetur bura sikir atehere? Nese ta merr menja qe je burr dhe mundesh me me rezistu me shkruaj ne vi,ber ose profil duke e hapur hapsiren ketu posht ju del nr per me shume biseda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here