Home LAJME Bresher i madh godet kete qytet te Kosovës(Pamje)

Bresher i madh godet kete qytet te Kosovës(Pamje)

0
Bresher i madh godet kete qytet te Kosovës(Pamje)

Në mëngjesin e hershëm të së mekurës komuna e Deçanit dhe Pejës janë mbuluar me breshër.

Reshje breshri ka pasur sidomos në rajonin e Pejës, ku janë dëmtuar edhe shumë kultura bujqësore.

Në disa fotografi që ka siguruar IndeksOnline shihet sasia e madhe e breshërit që kishte mbuluar tokën në Pejë./IndeksOnline/

Disa pamje nga breshëri sot ne Deçan ☔️🌨

Gepostet von Deçani am Mittwoch, 5. August 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here