Home LAJME Bleona Qereti: ‘Pacolli më ka ofruar deri 100 mi.jë euro.

Bleona Qereti: ‘Pacolli më ka ofruar deri 100 mi.jë euro.

0
Bleona Qereti: ‘Pacolli më ka ofruar deri 100 mi.jë euro.

Bleona Qereti: ‘Pacolli më ka ofruar deri 100 mi.jë euro.’

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bleona Qereti është njëra prej artistëve më të vjetra në skenen muzikore, perveq muzikes Bleona komentohet edhe

duken e saj fe.nomale, gjatë një interviste së fundmi ajo ka befasuar publikun shqiptarë.Bleona ka treguar se ka pasur ofe.rta nga Behgjet Pacolli para disa vitësh, madje Pacolli i kishte ofruar deri 100 mijë euro që të shoqërohet brenda një n ate me Bleonen ja dhe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here