Home LAJME Bekim Haxhiu: ‘Albin Kurti net mirret me bagëti se kurr as njerzia as ‘GJoja’ nuk ja pan hajrin’

Bekim Haxhiu: ‘Albin Kurti net mirret me bagëti se kurr as njerzia as ‘GJoja’ nuk ja pan hajrin’

0
Bekim Haxhiu: ‘Albin Kurti net mirret me bagëti se kurr as njerzia as ‘GJoja’ nuk ja pan hajrin’

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka krítíkuar kryetarin e VV-së, Albin Kurtin. Haxhiu u shpreh se Kosova nuk ja ka pa hajrin asnjëhere Albin Kurtit, madje ai kishte disa këshilla për të.

Albini me mirë ta le politiken dhe të mirret me bagëti ose me bujqësi tha Haxhiu njofton Inalks.com.

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka krítíkuar kryetarin e VV-së, Albin Kurtin. Haxhiu u shpreh se Kosova nuk ja ka pa hajrin asnjëhere Albin Kurtit, madje ai kishte disa këshilla për të.

Albini me mirë ta le politiken dhe të mirret me bagëti ose me bujqësi tha Haxhiu njofton Inalks.com. shih intervisten pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here