Home LAJME Befason Anita Haradinaj, publikon një moment shumë ‘intim’ me Ramushin

Befason Anita Haradinaj, publikon një moment shumë ‘intim’ me Ramushin

0
Befason Anita Haradinaj, publikon një moment shumë ‘intim’ me Ramushin

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt,


Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Ramushin, i cili po i bën masazh në qafë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here