Home LAJME Bashkëshortja e Medës i ka befasuar të gjithë! (Pamje eksluzive)

Bashkëshortja e Medës i ka befasuar të gjithë! (Pamje eksluzive)

0
Bashkëshortja e Medës i ka befasuar të gjithë! (Pamje eksluzive)

Bashkëshortja e Medës me miniifund, i ka befasuar të gjithë!
Lulja është ndër emrat më të shpeshtë në mediat rozë,hape-ree.klamimin, dhe shfaqen-fotot.

Ajo që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë me këngëtarin e njohur Medën, edhe pse nuk njihet për profesionalizëm, nuk mungon në faqen rozë. Me postimet e shumta në rrjete sociale, Lulja komentohet gjithmonë për paraqitjet fizike, duke shkëlqyer gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here