Home LAJME Arta Nitaj pozon pranë pishinës, të pasmet e saja morën vëmendjen, Ajo pyt a i kam te mdhaja?

Arta Nitaj pozon pranë pishinës, të pasmet e saja morën vëmendjen, Ajo pyt a i kam te mdhaja?

0
Arta Nitaj pozon pranë pishinës, të pasmet e saja morën vëmendjen, Ajo pyt  a i kam te mdhaja?

Arta Nitaj ka hedhur një imazh në Instastory ku shihet duke marrë rreze dielli.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’i kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’i kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here