Home LAJME Amni Qeverin mua në dorë dhe kur ti shihni xhamijat më “nuk..

Amni Qeverin mua në dorë dhe kur ti shihni xhamijat më “nuk..

0
Amni Qeverin mua në dorë dhe kur ti shihni xhamijat më “nuk..

Arbana Xharra: Jepmani pushtetin mua në dorë dhe kur ti shihni brenda 24 orëve xhamijat më “NUK JAN”?
Gazetarja e njohur kosovare, Arbana Xharra, e cila qe një kohë të gjatë është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka he dhur poshtë raportimet e disa portaleve që pro gandauan ku ndër saj.
“Arbana Xharra kërkon ndalimin e fesë islame në Kosovë”, ishte titulli i një mediumi fantmon që mori komente dhe shpërndarje në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here