Home LAJME Albin Kurti: Popull i dashur Kosovar, Kjo është jeta në Kosovë, ja si jetohet këtu!

Albin Kurti: Popull i dashur Kosovar, Kjo është jeta në Kosovë, ja si jetohet këtu!

0
Albin Kurti: Popull i dashur Kosovar, Kjo është jeta në Kosovë, ja si jetohet këtu!

Albin Kurti: Popull i dashur Kosovar, Kjo është jeta në Kosovë, ja si jetohet këtu!

Albin Kurti: Popull i dashur Kosovar, Kjo është jeta në Kosovë, ja si jetohet këtu!

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, tha se në Kosovë jetohet keq dhe se janë shqet ësuese gjetjet sociale sipas anketës së publikuar së fundi nga ASK-ja. Kurti deklaroi se rezultatet janë për të ardhurat dhe kushtet e jetesës në Kosovë në vitin 2018, e që sipas tij gjendja mund të jetë përkeq ësuar që nga atëherë. “Qeveria sot është kot”, shtoi ai. Postimi i plotë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here