Home LAJME Albërie Hadërgjonaj: Burri im më ka tradhtuar gjithmonë, ja si ja ktheva unë

Albërie Hadërgjonaj: Burri im më ka tradhtuar gjithmonë, ja si ja ktheva unë

0
Albërie Hadërgjonaj: Burri im më ka tradhtuar gjithmonë, ja si ja ktheva unë

E ftuar këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj.

Por Albëria ndër të tjera ka folur dhe për tra dhtinë bashkëshortore, tashmë që prej kohësh i ka dhënë fund martesës me babain e vajzave të saj.

Albërie ka pohuar se burri i saj ka dashur ta lerë që kur u martuan, duke pranuar faktin se e ka tradhtuar gjithmonë.”Burri im më ka tradhëtuar gjithmonë. Unë kur jam martuar sak ditur ço me thënë burë, madje nuk kam ditur ta puth.’ ka thënë Albëria.

Ndërsa pyetjes se ka qenë ajo apo ish bashkëshorti i saj qëka kërkuar divo rcin Albëria i është përgjigjur: Ai ka dashur të më lerë që kur jemi martuar, se ka pasur qejf të hapte sytë. por ja si thot se ja kum kthy burrit dy her ma shum

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here