Home LAJME Alarmon Zemaj: Populli dashur Kosovar, Jemi në situatë të keqe që nuk mbahet mend!

Alarmon Zemaj: Populli dashur Kosovar, Jemi në situatë të keqe që nuk mbahet mend!

0
Alarmon Zemaj: Populli dashur Kosovar, Jemi në situatë të keqe që nuk mbahet mend!

Alarmon Zemaj: Populli dashur Kosovar, Jemi në situatë të keqe që nuk mbahet mend!
Jemi në situatën më të keqe që nuk mbahet mend!

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përmes një postimi të bërë në FB ka dhënë detaje rreth takimit të Grupit Ndër-Institucional për Menaxhimin e Incidenteve të kryesuar nga Ministri i Punëvë të Brendshme, Agim Veliu.

Zemaj shkruan se për menaxhimit të situatës aktuale u vendos që të bëhet lista e nevojave urgjente, që janë në kompetencë të këtij grupi dhe menjëherë të merren vendimet dhe masat e domosdoshme.
Ky është postimi i plotë:

Me kërkesë të Kryeministrit Hoti, i cili ditë më parë ka kërkuar që të aktivizohet në tërësi Plani i Reagimit Kombëtar,…

Gepostet von Armend Zemaj am Montag, 3. August 2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here