Home LAJME Adelina Tahiri tregon momente intime me bashkëshortin

Adelina Tahiri tregon momente intime me bashkëshortin

0
Adelina Tahiri tregon momente intime me bashkëshortin

Këngëtarja e njohur nga Shkupi duke e lumtur me bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku publikon fotografi me familjen dhe shoqërinë, njofton agjencia e lajmeve INA.Së fundi ajo ka publikiar një video duke u përqafuar me burrin e saj ja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here