Home LAJME Adelina provokon, ja kthen të pasmet aparatit

Adelina provokon, ja kthen të pasmet aparatit

0
Adelina provokon, ja kthen të pasmet aparatit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është një nga femrat më seksi të estradës shqiptare.

Këtë po e dëshmon edhe këto ditë të nxehta të fundverës.Përmes një publikimi të fundit në Instagram, Adelina shpalosi linjat trupore, e ku duket mjaftë se*ksi.


Adelina duket se ka një martesë mjaftë të lumtur, ku thuajse gjithë kohën e kalon me bashkëshortin e saj dhe djalin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here