Home LAJME Adelina momente te bukura me bashkëshortin. shum te dua

Adelina momente te bukura me bashkëshortin. shum te dua

0
Adelina momente te bukura me bashkëshortin. shum te dua

Adelina Tahiri momente intime me bashkëshortin milioner 23 vite më të madh, shum e dua .

Adelina Tahiri është një prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare e njëkohësisht më të dashur, por që kohët e fundit është larguar nga muzika dhe i është dedikuar familjes me bashkëshortin e saj milioner 23 vite më të madh, avokati Serjozha Markov.

Adelina e cila është duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj, ka postuar së fundmi në InstaStory një foto tek shihet me rroba plazh, në formë dhe seksi dhe bashkëshorti i saj që i vendos dorën tek beli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here