A është kjo maturantja prishtinase ma e bukur qe keni parë deri me tani

A është kjo maturantja prishtinase më terheqese?
Në vazhdën e mbrëmjeve të maturës kanë dalë në pah bukuritë edhe format mbreslënëse të shumë vajzave.

Ndër to është konsideruar edhe Liridona Selmani njëra nga maturantet e Prishtinës e cila rrëmbeu vëmendjen në maturë, shkruan lajmi.net

Sharmi i saj dhe linjat trupore, sidomos gjoksi kanë marrë komplet vëmendjen atë natë.

Në vazhdim ju sjellim disa fotografi ku mund t’i shihni detajet e thjeshta por shumë seksi që Dona ka zgjedhur për këtë natë të veçantë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.