Home LAJME A e dini kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit, dalin pamjet

A e dini kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit, dalin pamjet

0
A e dini kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit, dalin pamjet

Ja kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit
Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie. Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kronikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin e ri, me te cilin jane kapur,mat, ѕhiкo раmјеt

Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie. Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kronikes rozë.Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin e ri, me te cilin jane par dhe jan fotografuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here