Home LAJME ​Gazetarja qesh me lot kur lexon lajmin pe rritjen e pensioneve

​Gazetarja qesh me lot kur lexon lajmin pe rritjen e pensioneve

0
​Gazetarja qesh me lot kur lexon lajmin pe rritjen e pensioneve

​Gazetarja qesh me lot kur lexon lajmin pe rritjen e pensioneve

Një prezantuese e televizionit shtetëror internetin pasi u shfaq duke qeshur, teksa po përpiqej të informonte shikuesit në lidhje me rritjen e re të pensioneve që qeveria kishte bërë kundrejt njerëzve me nevoja sociale

Bëhej fjalë për një përfitim prej gati 21 eurosh. Duke lexuar mbi përfitimet prezantuesja e televizionit nuk mbajti dot të qeshurën.

Raportimi i gazetares nuk ishte live dhe pritet që të ketë masa ndëshkuese për personat që e nxorrën videon.

Po qka ka per tju rrituar atyre te shkerteve qe sa vite i keni len me social e tash po folni kot u shpreh ajo duke qeshur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here