Home LAJME Ҫfarë ndodhi me të? Në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Goldit

Ҫfarë ndodhi me të? Në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Goldit

0
Ҫfarë ndodhi me të? Në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Goldit

Ҫfarë ndodhi me të? Në këtë gjendje ka përfunduar nusja e Goldit
Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG,Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë teksa po bën trajtim fytyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here